کالری نان سنتی و فانتزی

نان فانتزی - نون رسون - سفارش آنلاین نان های حجیم و نیمه حجیم
به نان فانتزی سلام کنیم
تیر ۲۱, ۱۳۹۶
سبوس دار - نون رسون - سفارش آنلاین نان های حجیم و نیمه حجیم
تاثیر مصرف نان‌های سبوس دار بر سلامت افراد
مرداد ۱۴, ۱۳۹۶
کالری- نون رسون - سفارش آنلاین نان های حجیم و نیمه حجیم

کالری - نون رسون - سفارش آنلاین نان های حجیم و نیمه حجیم

در این مقاله اطلاعات بیشتری از کالری نان های سنتی و فانتزی کسب می کنید و حتما برای تناسب اندام به آنها توجه کنید.

در صورتی که می خواهید از رژیم درستی استفاده کنید حتما حواستان به نانی که می خورید و کالری انواع مختلف نان ها باشد.

نان بربری از آرد گندم نیمه کامل (نیمه سبوس گرفته) و در هر کف دست (بدون احتساب انگشتان) از نان بربری ۷۵ تا ۸۰ کیلوکالری انرژی بدست می آورید.

نان تافتون  که از آرد گندم سفید یا سبوس تهیه شده است،این نوع نان در گذشته بدون نمک و برای بیمارات فشار خونی تهیه می شده است  و انرژی که از این نان بدست می آورید در هر کف دست ۳۵ کیلو کالری است.

نان لواش که نان سنتی مردم ارمنستان می باشد و در تهیه این نان نازک از آرد سفید (سبوس گرفته) استفاده می شود و هر کف دست نان لواش حدود ۲۵ کیلوکالری انرژی دارد.

نان سنگک نان ملی ایرانی ها است و این نوع نان را از آرد کامل (سبوس نگرفته) تهیه می کنند و در هر کف دست از نان سنگک معادل ۷۵ تا ۸۰ کیلوکالری انرژی می باشد.

نان تست که یک نان انگلیسی می باشد که از آرد روگن یا چاودار تهیه می شود و به همین دلیل گاها رنگ تیره به خود میگیرد و جالب انجاست که هر یک برش نان تست متوسط، معادل یک واحد نان و برابر با ۸۰ کیلوکالری انرژی است.

نان باگت از کشور فرانسه که تهیه این نان با آرد گندم سفید یا سبوس است و دارای بافتی یکنواخت و پوک با رنگی روشن است و برای ساندویچ مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در هر برش ۳۰ گرمی از نان باگت (شیرین نشده) حدود ۷۵ کیلوکالری انرژی وجود دارد.

نان جو که نان رایج برای رژیم غذایی است و از آرد جو تهیه می شود. و باید بدانید که آرد جو نسبت به آرد گندم قدرت سیرکنندگی و فیبر بالاتری دارد ، پس اگر قصد رژیم گرفتن و کاهش وزن دارید حتما نان جو را در برنامه غذایی خود قرار دهید و  در هر کف دست نان جو حدود  ۷۵ تا ۸۰  کیلوکالری انرژی را داراست.

نان سوخاری که نانی حجیم شده است که بعد از برش در داخل فر خشک می گردد و  از لحاظ تغذیه ای بسیار سودمند می باشد لازم است بدانید این نان برای دیابتی ها و کسانی که قصد لاغر شدن دارند گزینه ی مناسبی است  ونیز یک تکه نان سوخاری متوسط (شیرین نشده) حدود ۳۵ تا ۴۰ کیلوکالری خواهد داشت.

نان همبرگر همانطور که از اسمش پیداست برای سرو همبرگر مورد استفاده قرار می گیرد این نان در دو حالت شیرین شده و غیر شیرین موجود است که این تفاوت کالری متفاوت می شود ،در هر ۳۰ گرم نان همبرگر معمولی که تقریبا معادل نصف آن می شود حدود ۸۰ کیلوکالری انرژی موجود است.

حتما نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص نان های رژیمی با ما در میان بگذارید.

همچنان همراه با مقالات نون رسون باشید

سفارش آنلاین نان های حجیم و نیمه حجیم در کرج (مناطق عظیمیه – جهانشهر – گوهردشت – باغستان – مهرویلا)

احمد رضا شمیمی
احمد رضا شمیمی
نون رسون اولین استارتاپ نان فانتزی در ایران می باشد که بصورت پایلوت در کرج آغاز به کار نموده است و تا چند وقت دیگر شما تهرانی ها هم می توانید از سرویس نون رسون استفاده نمایید. در صورتی که هر انتقاد و پیشنهادی داشتید با من از طریق ایمیل hello@noonreson.ir در میان بگذارید.

2 دیدگاه ها

  1. F گفت:

    ببخشید کالری نان سوخاری شیرین شده چقدره

  2. متشکر از محتوای مفید سایتتون سال خوبی رو براتون آرزومندم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *